آراد برندینگ
خانه / خاکشیر / خرید و فروش عمده خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر

خاکشیر با خواص شگفت انگیز خود مانند تقویت مو و جلوگیری از شوره سر، رفع لکه های روی صورت، درمان یبوست، درمان تب بالا در کودکان، درمان سنگ کلیه (مخلوط خاکشیر و ترنجبین) به یکی از نوشیدنی های پرطرفدار افراد به ویژه کودکان و نوجوانان تبدیل شده است و به همین علت خرید و فروش عمده خاکشیر و نحوه انجام آن، از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

خاکشیر از تیره شب بویان گرفته شده و به رنگ های قرمز و قهوه ای موجود هستند که البته نوع قرمز رنگ آن کمی تلخ مزه است. خاکشیر به عنوان یکی از نوشیدنی های تابستانه که از گرمازدگی جلوگیری کرده و عطش تشنگی را نیز برطرف می کند، کاربرد دارد. خاکشیر علاوه بر ایران در کشورهای همسایه نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل در سال های اخیر، خرید و فروش و صادرات خاکشیر به کشورهای همسایه نیز از رونق خاصی برخوردار شده است.

خرید و فروش عمده خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر

خرید و فروش عمده خاکشیر را با سایت http://ayar2022.ir تجربه کنید. در این سایت خاکشیر در بسته بندی هایی با اندازه های متفاوت و بنا به خواست مشتریان، هم به بازارهای داخلی عرضه شده و هم خرید و فروش و صادرات خاکشیر به کشورهای همسایه انجام می شود. خاکشیر در اکثر مناطق قابل رشد است که در سایت ما می توانید خاکشیر را با بهترین کیفیت قابل خریداری است.

صادرات خاکشیر به کشورهای همسایه مانند ترکیه، عراق، پاکستان، افغانستان و غیره با حجم نامحدود و از طرق مختلف (بنا بر میزان حجم درخواستی) مانند حمل بار، پست و یا باربری ها قابل انجام است. سایت ما برای صادرات خاکشیر به کشورهای همسایه، آماده همکاری با شرکت های پخش، تاجران عزیز و تمامی افراد است.

قیمت خرید و فروش و صادرات خاکشیر

قیمت خرید و فروش و صادرات خاکشیر به کشورهای همسایه بر اساس بازار روز دنیا و ایران تعیین شده و به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که قیمت های اعلام شده برای خرید و فروش عمده خاکشیر نسبت به سایر سایت های مشابه مناسب تر بوده و در عین حال کیفیت محصولات نیز بالاتر است. تمامی خاکشیرهای خریداری شده توسط این سایت، توسط افراد متخصص تغذیه آزمایش و تاییدیه مرغوب بودن خود را از آنان دریافت کرده اند. قابل ذکر است که هیچ گونه مواد افزودنی به خاکشیرهای ارائه شده در سایت ما در هیچ گونه مواد افزودنی اضافه نشده است و عاری از هر گونه خاک، شن، سنگ ریزه و مشابه این موارد است.

نحوه سفارش و خرید و فروش عمده خاکشیر در سایت

برای اطلاع از هزینه ها و قیمت های خرید و فروش عمده خاکشیر و اطلاع از قیمت روز خرید و فروش عمده و جزئی محصولات ما می توانید از طریق اطلاعات پایان صفحه با مدیر فروش سایت آقای مهدی صدیقی تماس حاصل نمایید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خاکشیر خالص در کشور

لیست قیمت فروش خاکشیر خالص در کشور

از محصولات غذایی پرمصرف که خواص زیادی دارد می توان به خاکشیر اشاره نمود . …

آراد برندینگ