آراد برندینگ
خانه / سماق / خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایران

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایران

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایران

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایران

سماق درختچه‌ایست کوهستانی که میوه‌های خوشه‌ای دارد و میوه ی  آن پس از کوبیده شدن به عنوان چاشنی، همراه با غذاهایی همچون کباب استفاده می‌شود. طعم آن گرایش به ترشی دارد ..

است. .سماق را می توان یکی از چاشنی های سفره های ایرانی دانست و یکی از اجزاء اصلی سفره هفت سین است . بومی ایران است و ارتفاع درختچه ۵/۱ متر ، برگ‌های مرکب دارای ۱۵-۹ برگچه، پوشیده از کرک  و دانه ها در پاییز به رنگ سبز مایل به قهوه‌ای  است .. با رسیده شدن دانه‌ها در اواخر پاییز از شاخه جدا می‌نمایند . .

سماق طبیعت سرد و خشک دارد .درختچه سماق در  تفرش، خراسان، قم، محلات، شیراز، رودبار، ، تبریز، سردشت(مرغوب ترین نوع آن در سردشت برداشت میشود ) و بعضی از کشورهای خاورمیانه می‌روید

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایران

خرید و فروش عمده و جزئی سماق قهوه ای :

خرید و فروش عمده و جزئی سماق قهوه ای در شهر هایی همچون سردشت ، تبریز ، کردستان، بازار پر رونقی دارد و اکنون با توجه به فرا رسیدن زمان برداشت این محصول  ، خرید و فروش عمده و جزئی این محصول  صورت می گیرد .

فروشندگان عمده سماق قهوه ای ایرانی :

تاجران خشکباری با خرید و فروش عمده سماق قهوه ای به نوبه خود در اقتصاد کشور تاثیرگذار بوده و از طریق  فروش کلی سماق قهوه ای توانسته اند رونق خاصی به تولید این محصول بدهند.

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایران

قیمت فروش سماق قهوه ای :

قیمت خرید و فروش سماق قهوه ای بستگی به  عواملی همچون شهر های تولید کننده کیفیت و فراوانی این محصول در این شهر ها بستگی دارد . برای اطلاع از قیمت روز سماق قهوه ای می توانید با مجموعه ما و مدیر فروش سایت ما تماس حاصل فرمایید

قیمت سماق قهوه ای در بازار تهران :

قیمت سماق قهوه ای  تولید شده در تهران  تابع قیمت سایرشهرستانهای تولید کننده عمده سماق در ایران می باشد .

قیمت عمده سماق قهوه ای در بازار صادرات :

با توجه به اینکه سماق صادراتی از درجه کیفی بالایی برخوردار است یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت این نوع سماق کیفیت بالای آن می باشد . و بالطبع قیمت سماق صادراتی نسبت به قیمت فروش آن در بازار داخلی بالاتر و گرانتر می باشد .

جهت آگاهی از قیمت سماق قهوه ای صادراتی می توانید با مدیر فروش مجموعه تجاری ما در تماس بوده و قیمت روز سماق قهوه ای را از ما بپرسید …

خرید و فروش سماق قهوه ای اعلاء ایران

 

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ