آراد برندینگ
خانه / مویز بی هسته / مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی

مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی

مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی

بازرگانی سان رایز مجموعه فعال و مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی در سال 99 به قیمت روز و سایر اقلام گیاهان داروئی و خشکباری می باشد و در عرصه توزیع و پخش اقلام نامبرده دارای تجربه های ارزنده ای می باشد.

مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی

از جمله اقلام خشکباری که در بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به لحاظ اقتصادی دارای رونق خاصی می باشد کشمش مویز می باشد اما با توجه به اینکه این محصول بخصوص از نوع بی هسته آن  وارداتی است و تولید داخل نمی باشد فراهم ساختن یک بازار با ثبات در شرایط  کنونی کار بسیار دشواری است .

 بازرگانی سان رایز با توجه به بررسی نیاز بازار و برآورد نیاز مشتریان بعنوان مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی در سال 99 به اعلام کمترین  قیمت روز اهتمام  می ورزیم و هدف نهایی ارائه محصول مویز با کیفیت با قیمت مناسب می باشد .

خاصیتهای اعجاب انگیز کشمش مویز :

  1. کاهش غظت خون با مصرف به اندازه مویز
  2. به طورکلی مویز درمان کننده بیماری‌های قلبی و پایین آورنده فشار خون است و برای بیماران دیابتی بسیار مفید می‌باشد.
  3. مویز می‌تواند به تقویت معده کمک کند و برای افرادی که ناراحتی‌های گوارشی دارند مفید است از دیگر خواص مهم مویز می‌توان به اثرات ضد درد ضد باکتری و اثرات محافظت کنندگی از کبد قلب و تقویت سیستم ایمنی بدن اشاره کرد.
  • مصرف مویز همچنین از میگرن پیشگیری می‌کند و موجب کاهش شدت درد آن می‌شود.

  • مویز دارای اسید چرب امگا ۳ و امگا 6 می‌باشد. همچنین باید یادآوری کرد بهترین و پرخاصیت‌ترین نوع آن مویز پر گوشت، کم دانه یا بی‌دانه است.
  • مصرف انواع مویز بویژه مصرف مویز سیاه گوشتی از ابتلا به آلزایمر، سرطان و دیابت جلوگیری می‌کند.

خواص بی نظیر دیگر مویز را در مقالات درج شده در همین وب سایت یا وب سایت اصلی ما به آدرس :

www.iranherbsupplier.com

یا

www.onlinenuts.ir

مطالعه نمائید .

مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی

بازرگانی سان رایز با ارائه خدمات اینترنتی و فروش اینترنتی گیاهان داروئی ، فروش اینترنتی خشکبار بویژه فروش اینترنتی انواع مویز ازبک و افغانی با سابقه بلند طولانی مدت در بازار ایران و بازار تهران مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی در سال 99 به قیمت روز را برای شما با کیفیت بالا ، سورت و بسته بندی خوب تامین و تضمین می کند .

ما در مجموعه خود ضمن تضمین کیفیت عالی اقلام گیاهان داروئی مورد مصرف عطاری ها و اقلام خشکباری برای خشکباری های سراسر کشور در بازرگانی سان رایز بعنوان مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغانی در سال 99 به قیمت روز خرسندیم که خدمتکار مشتریان خود باشیم .

جهت اطلاع از نحوه و راههای مرکز خرید و فروش عمده کشمش مویز ازبک و افغاندر سال 99 به قیمت روز می توانید با مشاورین ما در تماس باشید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ