آراد برندینگ
خانه / کتیرا / قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401

قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401

قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401 :

مشاورین حرفه ای ما در بازرگانی سان رایز با سالها تجربه در امر بهره برداری ، قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401 و خرید و فروش عمده انواع کتیرا سفید پنبه ای (مفتولی ) اصل به صورت حضوری و چه غیر حضوری در خدمت شما مشتریان محترم می باشند و به با تمام توان سعی در پاسخ دادن به  تمامی سوالات شما در این مقاله خواهند بود . برای اطلاع از قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401 با ما در تماس باشید .

قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401

خرید و فروش عمده کتیرا مفتولی دارای شرایط و ضوابط خاصی هست که از جمله می توان به آگاهی شخص بازرگان و کاسب به دسته بندی انواع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی دانست .در صنعت و تجارت کتیرا دسته بندی ها هر کدام دارای جزئیات متنوعی درباره کتیرا است .

شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401 با مشاورین ما در بازرگانی  سان رایز تماس بگیرید.

اکنون بهتر است با جزئیات و مشخصات ظاهری کتیرا آشنا شوید :

گیاه کتیرا بوته‌ ای شکل، تیغ‌ دار و کوتاه قد هست و بیشترین حجم آن در مناطق پر شیب و کوهستانی مانند آسیای مرکزی پیدا شده که نشان می‌دهد بومی این مناطق می باشد .

برگ های ساده و گل هایی به رنگ قرمز و بنفش دارد. این گیاه دوست دار نور شدید  هست و از گونه گیاهان مقاوم دربرابر شرایط محیطی هست. ایران بزرگترین صادر کننده کتیرا است و یکی از مکان های مناسب برای رویش گون است که حدود 900 گونه گون در آن رشد می کند

قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401 :

جهت اطلاع از قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401 در بازار تهران و سایر بازاهای خریدار کتیرا می توانید ضمن تماس با مشاورین ما نیز،  از طریق فضای مجازی معرفی شده در وب سایت ما  با مشاورین آگاه و خبره ما در تماس باشید .

جای بسی تاسف دارد که در ایران کتیرا گل سفید صدفی خالص و مرغوب  را به صورت خام و بدون فرآوری صادر می کنند و بسیارند کارخانجات تولیدی  که در ایران از محصولات کتیرا به صورت عمده خریداری کرده و در تولیدات خود از آن استفاده می کنند.

قیمت کتیرا مفتولی در سال 1401

در بازار بزرگ تجارت کتیرا و گیاهان داروئی داخل و خارج از کشور ، کتیرا نوع صدفی  پنبه ای (مفتولی (  که بسیار هم پرطرفدار است  و هرچه رنگ شفاف تری داشته باشد مرغوب تر نیز است . از انواع گوناگون  کتیرا در بسیاری از صنایع مختلف می توان بهره برد و هر یک از  این محصولات خواص فراوانی دارند و هر کدام مشخصات منحصر بفرد خود را دارا می باشند .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

انواع مختلف کتیرا

انواع مختلف کتیرا کدام است : انواع کتیرا مفتولی ، صدفی پنبه ای و کتیرا خرمنی …

آراد برندینگ