آراد برندینگ
خانه / لیمو عمانی / قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99

قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99

قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99

قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99 و در بازار داخلی ایران و بویژه بازار تهران در بین خشکبار های موجود نسبت به محصولات مشابه خارجی دارای ارزش بالاتر و مشتری بیشتر نیز می باشد .

قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99

خواستگاه لیمو عمانی و زمان مناسب برداشت لیمو عمانی ؟

در کشور ما ایران فصل برداشت لیمو ترش بصورت عمده در شهرهای تولید کننده در استان فارس بویژه شیراز و جهرم و شهرهای دیگر همچون هرمزگان ، میناب و بندر عباس  از اواسط خردادماه و ابتدای تیرماه شروع شده و حدود دو تا سه ماه بطول می انجامد.

برداشت این میوه بیشتر در استانها و شهرهای گرمسیر رخ می دهد و برداشت لیمو عمانی برای هموطنان این مناطق آورده های اقتصادی خوبی را بهمراه خود دارد.

قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99

نام لیمو عمانی از کجا می آید ؟

لیمو عمانی همان لیمو ترش معمولی خشک شده است. اما  سابقه و شهرت آن به اسم لیمو ” عمانی ” به دلیل این است که هر عمان پایتخت کشور اردن معروف‌ترین نوع لیمو را دارد. کشور‌هایی همچون اردن، لبنان و فلسطین بین سایر کشور‌ها از نظر محصولات مرکباتی، بسیار به نام هستند.

درباره فواید لیمو عمانی چه می دانیم ؟ 

لیمو عمانی سرشار از ویتامین سی است و در درمان بسیاری از عفونت‌های خونی بعنوان داروی معجزه گر شناخته شده است. این خاصیت لیمو عمانی از آن بعنوان یک میوه و محصول با ارزش ساخته است .

در کشور ما ایران میزان تولید علاوه بر میزان بارندگی در فصل بارش به مدیریت بهینه، تغذیه مناسب و سمپاشی به موقع باغداران نیز وابسته می باشد. می توان گفت که نهایتا میزان خرید و فروش لیمو عمانی و قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99  نیز به علل فوق ارتباط مستقیمی دارد . و هر چقدر میزان تولید در فصل برداشت بیشتر باشد قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99 نیز مناسب تر و ارزان بدست مشتری خواهد رسید .

قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99

قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99 :

در بازرگانی سان رایز نیز علاوه بر میزان تقاضا در بازار موثر از فاکتورهای فوق الاشاره می باشد . که  خوشبختانه بدلیل ارتباط پایدار و مستمر کارشناسان این مجموعه با باغداران و تامین کنندگان لیمو عمانی توانسته ایم قیمت های بهتر و ارزانتری در مقایسه با همکاران و رقیبان خود در بازار اعلام کنیم .

دیگر خواص اعجاب انگیز لیمو عمانی را بشناسیم :

میزان اسید بالا و وجود ویتامین C در لیمو ترش از آن بعنوان یک ضد عفونی کننده فوق العاده خلق کند . لیمو در درمان بیماریهای عفونی و سرماخوردگی ها نقش بسیار مثبتی را ارائه کرده است  و بعنوان یک آنتی بیوتیک خوب عمل می کند.

مرکبات  با کیفیت و میوه های گرمسیری اغلب در شهرستان هایی که در جنوب کشور قرار دارند، پرورش داده می شوند. لیمو از میوه ها و مرکبات مناطق گرمسیر است که در فصل تابستان و پاییز در استان فارس و استان هرمزگان برداشت می شود.

قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99

از آنجا که فروش لیمو عمانی جهرم می تواند در توسعه اقتصادی شهرستانهای تولید کننده و رشد اقتصادی کشاورزان ، باغداران و و همه مشاغل درگیر نقش مفیدی داشته باشد پیشنهاد می کنیم که بازرگانان و تاجران فعال در حوزه خشکبار و مرکبات و سایر فعالان اقتصادی که قصد خرید محصولات لیمو عمانی بدون واسطه را دارند و یا قصد اطلاع از آخرین قیمت لیمو عمانی جهرم در سال 99  را دارند با مشاورین فروش این مرکز تماس حاصل نمایند.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ