آراد برندینگ
خانه / انغوزه / قیمت خرید آنغوزه تلخ خشک در سال 1401

قیمت خرید آنغوزه تلخ خشک در سال 1401

قیمت خرید آنغوزه تلخ خشک در سال 1401 :

خرید و فروش عمده آنغوزه تلخ خشک در سال 1401 در بازرگانی سان رایز بطور روزانه و در تمام فصول سال بویژه فصل برداشت این محصول انجام می گردد . قیمت خرید آنغوزه تلخ  خشک در سال 1401 ، با توجه به نوع ( خمیری یا خشک ) ، خلوص جنس ، کیفیت و محیطی که گیاه در آن به عمل آمده است، متفاوت می باشد .


شیره آنغوزه چیست ؟

شیره آنغوزه ، صمغی می باشد که از گیاه کما که گیاهی علفی است با ساقه و برگ ضخیم، استخراج می گردد .در اصل گیاه آنغوزه دارای  دو دسته متفاوت  شیرین و تلخ می باشد . گیاه آنغوزه تلخ و شیرین از گیاهان دارویی مهم تیره چتریان با خواص فراوان هست.

از این صمغ یا شیره ، با روش های پیچیده، مواد با ارزش گوناگونی قابل استحصال است که مصرف صنعتی، دارویی و بهداشتی دارد. در ایران کمتر آن را به کار برده اند ولی به دلیل مفید بودن آن، یکی از موارد مهم صادراتی ایران در حوزه گیاهی است. در اصل قبلا ایران مهم ترین و شناخته شده ترین تامین کننده این محصول بصورت خام در سراسر جهان بوده است.

در تماس با بازرگانی سان رایز شما می توانید قیمت خرید آنغوزه تلخ خشک در سال 1401 رابدانید و سفارش خود را با بزرگترین تامین کننده شیره آنغوزه در ایران به ثبت برسانید .     
 در مناطق مختلف ایران از جمله استان فارس ، خراسان ، استان سیستان و بلوچستان ، کرمانشاه ، کردستان و سایر استانهای دیگر آنغوزه وجود دارد. همچنین امکان فروش عمده صمغ آنغوزه تلخ و شیرین صادراتی به کشورهای همسایه نیز وجود دارد. صادرات آنغوزه به هند مهم ترین بازار فروش برای تولید کنندگان داخلی می باشد .

نحوه کاشت و برداشت صمغ و شیره گیاه آنغوزه چگونه است ؟

کاشت مستقیم بذر در چاله ها و کوله های بسته شده برای بهره برداری آنغوزه که به وسیله  داس خراشی در محل چاله ها داده شود و سه تا چهار دانه بذر در آن کشت شده و روی آن به وسیله خاک پوشانده می گردد . بذر مورد نیاز در این روش حدود 1 کیلو گرم در هر هکتارمی باشد خوبی این روش این می باشد که چاله ها محلّ ذخیرة آب بوده و رطوبت بیشتری در اختیار بذر و گیاه قرارمی گیرد.

از آنجا که گیاه آنغوزه از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد و هر کیلوگرم از آن در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس  و دیگر کشورهای همجوار خودمان به قیمت بالایی به فروش می رسد که به نظر می رسد با این سود دهی بالا می توان با ایجاد صنایع تبدیلی ارزش اقتصادی زیادی را در کشور داشته باشیم .

قیمت خرید آنغوز تلخ خشک در سال 1401 :

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت خرید آنغوزه تلخ خشک در سال 1401 و نحوه خرید و فروش آنغوزه تلخ و شیرین با ما در بازرگانی سان رایز بعنوان یکی از بزرگترین فروشندگان صمغ ها و شیره های گیاهی بازار  ایران از طریق فضای مجازی و راه های ارتباطی گفته شده در ارتباط باشید .

ویژگی های گیاه آنغوزه :

از ویژگی های منحصر بفرد این گیاه ، این می باشد که گیاه آنغوزه مقاوم به سرما و سازگار با مناطق گرم و خشک است به طوریکه گیاه آنغوزه دماهای زیر 10- درجه و دمای بالای 40 درجه اما بدون رطوبت را به راحتی و بدون مشکل تحمل می کند.

هیچ حشره یا آفت و مشکل جدی وجود نداشته که بتواند این گیاه خودرو را از بین ببرد . تنها رطوبت بر روی این گیاه تاثیر گذاشته و در مناطق شرجی که رطوبت بالا است نمی تواند محل خوبی برای کشت ، رشد و همچنین رویش گیاه آنغوزه یا آنقوزه  باشد و در ایران این گیاه به صورت خودرو در کوهستان و مناطق کوهی که مسیر سختی دارد رویش می کند.

متاسفانه به دلیل بالا رفتن قیمت صمغ و شیره آنغوزه ، بازار سوداگران و سودجویان و نیز متقلبین گرم شده و حتی بعضی از افراد ناسالم با ترکیب انواع ناخالصی در این محصول اعتماد تاجران و بازاریان را از بین برده اند.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده خرید و فروش آنغوزه

ما در شرکت بازرگانی سان رایز خرسندیم همراه با دانش و تجربه دیرین خود در تهیه و ارائه پائین ترین قیمت عمده خرید و فروش آنغوزه ایرانیدر بازار درکنار مشتریان خود می باشیم تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران آنغوزه را فراهم آورد.

آراد برندینگ