آراد برندینگ
خانه / کتیرا / قیمت انواع کتیرا در اصفهان در سال 99

قیمت انواع کتیرا در اصفهان در سال 99

قیمت انواع کتیرا در اصفهان در سال 99

قیمت انواع کتیرا در اصفهان در سال 99  ارتباط مستقیمی با هزینه های جاری کشاورزان و بهره برداران از منابع طبیعی دارد. این قیمتها و تنوعشان به روز توسط شرکت بازرگانی سان رایز به شکل عمده و تخصصی صورت می گیرد . از آنجا که خوشبختانه کتیرا به عنوان ، یکی از مشهورترین گیاهان دارویی،  در حوزه بهداشتی آرایشی، خوراکی و … است.

بیشترین برداشت این محصول که حاصل فرآوری صمغ چند نوع گیاه گَوَن کمیاب است  در شهر اصفهان و روستاهای اطراف آن استحصال می شود به همین دلیل قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان در سال 99 همچون سالهای قبل  به نسبت از رونق و رشد خوبی برخوردار بوده است .

قیمت انواع کتیرا در اصفهان در سال 99

خوشبختانه گیاه گون تنها در تعداد محدودی از کشورهای جهان می روید و چه بسا تعدادشان حتی به تعداد انگشت های یک دست هم بیشتر نیست . گیاه گون یکی از پرکاربردترین و متنوع ترین گیاهان وحشی ایران است . انواع کتیرا نیز مانند کشورهای تولید کننده آن بسیار محدود است و هر یک از این گونه ها در قالب موارد خاصی به کار برده می شود.

شرکت بازگانی صادراتی سان رایز، از جمله شرکت های بسیار نادر و فعالی است که با فراهم نمودن انواع کتیرا و قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان در سال 99 و سایر بازارهای داخلی و خارجی توانسته طی سالیان اخیر، با صادر نمودن انواع کتیرا به دیگر کشورها و همچنین سرازیر نمودن با کیفیت ترین نمونه های این گیاه در بازار اصفهان و بازار تهران ( که تقریبا بازار اصلی خرید و فروش کتیرا در ایران است ) و دیگر استان ها این محصول را به هموطنان عزیزمان و اهالی دیگر کشورها آشنا کند.

انواع کتیرا ی ایرانی :

قیمت انواع کتیرا در اصفهان در سال 99  از تنوع بالایی برخوردار است بدین جهت می توان گفت که به طور کلی انواع کتیرا ی ایرانی به چند نوع تقسیم می شود که هر یک از آنها با توجه به نیاز مشتریان، در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر بخواهیم به صورت مختصر به انواع کتیرا نگاهی داشته باشیم، می توانیم بگوییم که موارد زیر مهم ترین انواع آن هستند :

  1. کتیرا خرمنی
  2. کتیرا مفتولی
  3. کتیرا گل زرد
  4. کتیرا نواری یا روبان مانند
  5. کتیرا برگه ای یا ورقی
قیمت انواع کتیرا در اصفهان در سال 99

این تفاوت در نوع و قیمت کتیرا بدلیل تفاوت در ترکیبات آنها است . به طور کلی کتیرا، شامل 11 الی 17 درصد آب، 5 تا 6 درصد ماده های معدنی، و بین 4 تا 6 درصد مواد نشاسته ای است . با توجه به تفاوت این مقادیر، در انواع کتیرا ، کاربرد آنها نیز با یکدیگر متفاوت است و به نام هایی که گفته شد نامیده می شوند .

به طور مثال هرچه میزان نشاسته کتیرا بالاتر باشد، حالت ژلاتینی آن هم افزایش می یابد، و در بیشتر موارد کتیراهای دارای نشاسته ی بالاتر در لوازم آرایشی و همچنین داروها مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است بگوئیم که میزان ژله ای بودن کتیرا نسبت مستقیمی  با مقدار واسکوزیته آن دارد .

قیمت انواع کتیرا در اصفهان در سال 99

این تفاوتها سرچشمه اصلی تعیین قیمت انواع کتیرا در بازار اصفهان در سال 99 می باشد.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید فروش عمده انواع کتیرا در تهران

قیمت خرید فروش عمده انواع کتیرا در تهران : برای اطلاع از قیمت خرید فروش …

آراد برندینگ