آراد برندینگ
خانه / انجیر خشک / قیمت انجیرخشک صادراتی بصورت عمده

قیمت انجیرخشک صادراتی بصورت عمده

قیمت انجیرخشک صادراتی بصورت عمده

قیمت انجیر خشک صادراتی بصورت عمده با توجه به میزان تولید محصول و عرضه  و تقاضا در بازار متغیر است . قیمت انجیر صادراتی در بازار استهبان در سال 99 در تناژ بالا در گرید های A, 2A ,3A  درجه یک با کیفیت عالی و با قیمت مناسب و رقابتی در بازرگانی سان رایز .

خواص انواع انجیر خشک :

سرشار از آهن و کلسیم ، کاهش دهنده کلسترول ، جلوگیری از بیماری های قلبی و عروقی ، جلوگیری از سفید شدن زود رس مو ، روشن کننده پوست و لایه بردار طبیعی پوست و نرم کننده مو ، جلوگیری از دفع کلسیم از راه ادرار  و …

قیمت انجیرخشک صادراتی بصورت عمده

صادرات انجیر خشک :

بیشترین میزان انجیر خشک صادراتی ایران در غالب کیفیت A و AA به دیگر کشورها صادر می شود .-

عمده انجیر خشک تولید شده در ایران مربوط به استان فارس و شهرستان های استهبان ،استهبانات ، نی ریز و جهرم می باشد که البته انجیر خشک استهبانات از کیفیت و مرغوبیت خاصی برخوردار است و به همین دلیل  شهرت زیادی در بین تجار و بازرگانان و همچنین در دنیا دارد . بیشتر تولیدات این مناطق به خارج از کشور صادر می گردد . و از جمله مقاصد اصلی آن کشورهای آسیای شرقی می باشد . و قیمت انجیرخشک صادراتی بصورت عمده در بازار استهبان و در سال 99 بدون واسطه را از کارشناسان فروش ما در بازرگانی سان رایز  مطلع شوید .

از آنجا که فصل برداشت انجیر در استهبان از اواخر مرداد هر سال است و تا نیمه اول مهر ادامه دارد از میوه خشک انجیر برای مصرف در روزهای فصل سال استفاده می شود و خوردن انجیر در شبهای زمستان و روزهای آن جزء رسوم دیرینه مردم کشور مت محسوب می شود .

از انجیر خشک در آجیل شیرین شب یلدا استفاده می شود و خواص آن در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش اساسی دارد.

قیمت انجیرخشک صادراتی بصورت عمده

                                                                               
خوشبختانه مساحت باغ های انجیر شهرستان استهبان بیش از ۲۴ هزار هکتار است و محصولات آن افزون بر مصرف داخل کشور امکان صادرات به خارج از کشور نیز دارد.

قیمت انواع انجیر خشک ایرانی صادراتی

قیمت انجیرخشک صادراتی ایران بصورت عمده  بر اساس تولید و عرضه و تقاضا در بازار تعیین می گردد.  قیمت انجیرخشک صادراتی بصورت عمده در بازار استهبان و سال 99 را  از مشاورین بازرگانی سان رایز  بپرسید.

از آنجا که تجار همیشه بدنبال کیفیت مناسب انجیر خشک و البته قیمت گذاری مناسب آن هستند، ما در مجموعه بازرگانی سان رایز نازلترین و به صرفه ترین قیمت انجیر خشک صادراتی را به آنها ارائه می نماییم.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ