آراد برندینگ
خانه / قارچ گانودرما / قیمت روز فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

قیمت روز فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

قیمت روز فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

بدلیل شیوع بیماریهای گوناگون بویژه بیماریهای ناشی از گرفتاریهای روزمره زندگی بر روی اعصاب و روان و شیوع بیماریهای پوستی ناشی از آلودگیهای زیست محیطی ، عدم استفاده از مواد غذایی غیر طبیعی و غیر ارگانیک این روزها خرید و فروش اینترنتی قارچ گانودرما بخاطر کیفیت و تاثیرات شگفت انگیز آن متداول شده است .

قیمت روز فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

از این گیاه در زب سنتی بعنوان پادشاه گیاهان نام می برند .

اما اینکه شما چه نوع قارچ و با چه کیفیتی را استفاده نمائید و به چه منظوری به مصرف این قارچ بپردازید خو شرط اساسی برای تهیه یک قارچ مطمئن و کاملا اصیل و ارگانیک می باشد .

ما با فروش مستقیم و بدون واسطه انواع مختلف این قارچ چه ایرانی و چه خارجی اما مطمئن آن سعی در ارائه خدماتی متفاوت با محصولاتی با کیفیت در حوزه سلامت خانواده ها داریم .

از این رو توصیه می کنیم جهت قیمت روز فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما اصیل و ارگانیک با قیمت بدون واسطه و عمده  از طریق اطلاعات مندرج شده در منوی تماس اقدام به دریافت مشاوره نمائید .

 

قارچ گانودرما چیست ؟ و از کجا آمده است ؟

قارچ گانودرما به عنوان قارچ (ریشی) Reishi شناخته شده ترین مواد غذایی در جهان است.در حال حاضر این گیاه شگفت انگیز “پادشاه گیاهان” نامیده می شود. اعتقاد بر این است که قارچ گانودرما برای سلامت و طول عمر مفید است.

آنچه که در بین طبیبان سنتی در مورد این قارچ رایج و گفته شده است این است که :

قارچ گانودرما مدت طولانی در طب چینی برای درمان بیماری هایی مانند درد های بدن، سرطان و بیماری های کبدی مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین برای بیماری های روانپزشکی و عصبی نیز تجویز می شود.

 

واضح است با توجه به طعم تلخ و خواص درمانی آن قارچ Reishi برای پخت و پز استفاده نمی شود زیرا طعم بسیار تلخ دارد. شما ممکن نیست آن را در فروشگاه مواد غذایی و یا سوپرمارکت خود پیدا کنید. آنها فقط برای مقاصد پزشکی استفاده می شود.

قیمت روز فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

قیمت خرید و فروش قارچ گانودرما در بازار ایران و بویژه بازار تهران به نسبت تنوع و کیفیت و رنگ قارچ متفاوت است . برای خرید قارچ گانودرما بصورت عمده و با قیمت روز بازار می توانید با شماره های مندرج در پایان متن یا قسمت تماس با ما تماس حاصل نمائید .

قارچ گانودرما / خواص قارچ گانودرما چیست ؟

قارچ گانودرما در شش رنگ مختلف در دسترس است، اما انواع قرمز آن بیشتر کشت و استفاده می شود. حاوی ۴۰۰ مواد مغذی است! مواد مغذی موجود در این گیاه شگفت انگیز باعث تقویت سلامت و سرزندگی می شوند. برخی از مواد مغذی مهم پلی ساکارید ها، آنتی اکسیدان ها، آدنوزین، پروتئین و آلکالوئیدها هستند. این قارچ شامل ویتامین های پیچیده پتاسیم، فسفر، کلسیم، ویتامین A، C، E، D و B نیز هست .

در هر کشور و منطقه ای از این قارچ با نامهای متفاوتی یاد می شو از جمله  نام محلي قارچ گانودرما در چين، لينگ زي؛ در ژاپن، رشي و در کره، يونگ زهي مي باشد. چيني ها معتقدند که اين قارچ نماد زندگي شاد، شانس، سلامتي و طول عمر و حتي جاودانگي است. اين قارچ در طب سنتي جهت درمان بي خوابي، تنگي نفس،تقويت حافظه، بيماري هاي کليه و کبد، ورم مفاصل، آسم مورد استفاده قرار مي گيرد.

قیمت روز فروش مستقیم و عمده قارچ گانودرما

برای خرید محصولی مطمئن و کاملا ارگانیک می توانید با مدیر فروش سایت ما که اطلاعات تما در پایان همین صفحه درج شده است تماس و مشاوره رایگان بگیرید .

 

 

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خواص داروئی قارچ گانودرما

خواص داروئی قارچ گانودرما : پلی ساکاریدهای گانودرما می توانند بعنوان مکملی در درمان هایپر …

آراد برندینگ