آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / دسته بندی کتیرا

دسته بندی کتیرا

دسته بندی کتیرا :

از طریق ارتباط با مشاورین بازرگانی سان رایز یکی از بزرگترین شرکت های فروشنده عمده بهترین نوع کتیرا در تهران، خریداران عزیز می توانند انواع دسته بندی کتیرا را در وزن پایین خریداری کنند . قیمت خرید فروش انواع کتیرا در بازرگانی سان رایز نسبت به عطاری مناسبتر بوده اما با توجه به میزان سفارش و دسته بندی کتیرا متفاوت می باشد.شما میتوانید از طریق تماس با ما از قیمت کتیرا در سال 1402 و وضعیت صادرات کتیرا به کشور های دیگر با خبر شوید .

کتیرا چیست ؟

کتیرا، یک محصول گیاهی است و کاربرد های گوناگونی دارد و می تواند به شکل های مختلف مصرف شود و همین در دسته بندی کتیرا موثر می باشد. کتیرا، از گیاهی به نام گون به دست می آید. در ادامه با دسته بندی کتیرا و انواع کتیرا و بهترین نوع کتیرا آشنا می شوید.

درباره کتیرا و شکل گیاه :

گیاه گون، یک گیاه کوتاه قد می باشد و مانند بوته نیز می باشد. برگ های ساده و گل هایی به رنگ قرمز و بنفش دارد. این گیاه دوست دار نور شدید است و از آن نوع گیاهان مقاوم دربرابر شرایط محیطی می باشد.

کتیرا، یک صمغ محلول در آب می باشد. یعنی اگر کتیرا را در آب بریزیم، در آن حل خواهد شد. حل شدن کتیرا در آب، باعث ایجاد یک محلول کلوئید می شود. 

مجموعه بازرگانی سان رایز که یکی از بزرگترین شرکت های فروشنده عمده انواع کتیرا است و در نظر دارد با هر چه آسان کردن ارتباط مستمر فی مابین منابع تولید محصولات گیاهان داروئی و بازارهای هدف امر فروش گیاهان داروئی را برای کشاورزان و زحمت کشان فراهم سازد. در این بین معرفی محصول گیاهی صمغ گیاه گون که بنام کتیرا شهره خاصی دارد می تواند در ایجاد بازار قیمت فروش انواع کتیرا در تهران تاثیر بگذارد . برای اشنایی با دسته بندی کتیرا و اطلاع از قیمت کتیرا در سال 1402 در این مطلب همراه ما باشید.

صادرات انواع دسته بندی کتیرا در ایران :

ایران بزرگترین صادر کننده کتیرا معرفی می شود و یکی از مکان های مناسب برای رویش گون است که حدود 900 گونه گون در آن رشد می کند.

دسته بندی کتیرا :

دسته بندی کتیرا شامل انواع کتیرا مفتولی ، صدفی پنبه ای و کتیرا خرمنی با نمره بندی  26 و 27 و 28 و حتی پائین تر می باشد که در بسته بندی های صادراتی مرتب و سورت شده با بهترین کیفیت ممکن، با قیمت روز و قیمت مناسب و قیمت کتیرا در سال 1402 با نمره بندی دقیق در این مجموعه بصورت عمده و تناژ عرضه می شود و کاربرد کتیرا نسبت به نوع آن متفاوت می باشد. با این اوصاف انواع کتیرا خرمنی و کتیرا مفتولی پنبه ای در بازرگانی سان رایز با توجه به قیمت کتیرا در سال 1402 به خرید و به فروش می رسد و با توجه به دسته بندی کتیرا قیمت خرید و فروس انواع کتیرا متغیر می باشد.

کتیرا را در اثر تیغ زدن قسمت های ضخیم ساقه و ریشه گونه های کتیرادار گون، به وسیله کاردک های مخصوص بهره برداری می کنند. کار تیغ زدن بوته ها در اواخر خرداد ماه هر سال شروع و هر پانزده روز یکبار تکرار خواهد شد . پودر کتیرا به رنگ سفید تا زرد، بدون بو و کمی شیرین است. این صمغ دارای ترکیبات پلی ساکاریدها می باشد، که تنها مقداری از آن ها در آب محلول هستند. کتیرا خشک برای تبدیل شدن به ژل آب را جذب می کند.

دسته بندی کتیرا و کاربرد کتیرا در صنعت و … :

به غیر از مصارف خوراکی، انواع دسته بندی کتیرا برای مصارف تجاری مختلفی همچون صنعت کاغذسازی، مواد آرایشی و بهداشتی و نساجی نیز به کار برده  و مورد استفاده قرار می گیرد.

شما میتوانید برای خرید و فروش انواع کتیرا و اطلاع از دسته بندی کتیرا و کاربرد کتیرا و قیمت کتیرا در سال 1402 با مشاورین خبره ما در بازرگانی سان رایز در تماس باشید .

دسته بندی کتیرا

درباره کتیرا و خواص آن میتوان گفت:کتیرا، علاوه بر اینکه در صنایع مختلف کاربرد دارد، می تواند برای بدن نیز بسیار مفید باشد.دسته بندی کتیرا نیز در کاربرد و فواید آن هم تاثیر گذار می باشد و از بهترین نوع کتیرا تا ضعیف ترین آن متفاوت است .

همچنین کتیرا را می‌توانید به بسیاری از مواد خوراکی مصرفی خود در طول روز اضافه کنید. در بشقاب سبزیجات، انواع سس‌ها، مایونز و همچنین دیگر چاشنی‌ها کتیرا قابل استفاده می باشد.

درباره کتیرا و دسته بندی کتیرا و بهترین نوع کتیرا :

دو نوع کتیرا وجود دارد : یک نوع کتیرای زرد نام دارد که مانند تارها و یا نوارهای پیچیده و دودی شکل است و دیگر کتیرای سفید می باشد که به شکل پارچه عریضی است با اطراف یا وسط برآمده  .

شما میتوانید در سال 1402 نیز همچون سالیان گذشته برای خرید و فروش انواع دسته بندی کتیرا مفتولی ، خرمنی و گل زرد و صادرات کتیرا به کشورهای دیگر و اطلاع از قیمت کتیرا در سال 1402  با مشاورین ما به عنوان تامین کننده کتیرا خوارکی و داروئی در تماس باشید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کتیرا دارویی در بازار تهران

کتیرا  دارویی را از کجا و چه کسی بخریم؟ از کجا کتیرا دارویی بخریم که …

آراد برندینگ