آراد برندینگ
خانه / خواص بادام زمینی آستانه / خواص بادام زمینی آستانه و قیمت خرید در بازار

خواص بادام زمینی آستانه و قیمت خرید در بازار

خواص بادام زمینی آستانه و قیمت خرید در بازار

خواص ،طعم و مزه محصولات کشاورزی ایرانی از جمله بادام زمینی آستانه اشرفیه و ارزش غذائی آنها بر هیچ مصرف کننده حرفه ای پوشیده نیست .

سخن گفتن از کیفیت محصولات کشاورزی ایرانی این روزها دیگر تکراری است چرا که همه به اتفاق نظر رسیده اند که محصولات تولید شده کشاورزی ایرانی خوشبختانه هنوز با پرورش دستان پر زحمت کشاورزان بومی این کشور صورت می گیرد .

شهر های مختلفی از ایران به پرورش انواع بادام زمینی پرداخته اند و سالانه محصول خود را در بازار های داخلی و خارجی به فروش می رسانند.

  • ارزش غذایی بادام زمینی

در کنار دیگر ویژگیها و خواص ذکر شده از جمله طعم و مزه عالی بادام زمینی آن هم از نوع ایرانی ، می توان از آن بعنوان محصولی سرشار از منابع غنی از انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن یاد کرد . وجود ویتامینی بنام بیوتین در بادام زمینی که جزو ویتامین های کاهنده استرس و اضطراب است این محصول را جزء آجیل های پر خواص و پر طرفدار در بین بانوان باردار قرارداده است .

از دیگر ویتامینهای موجود در بادام زمینی می توان به ویتامین E ، ویتامین B ، مس ، منگنز و فسفر نام برد

  • چربی بادام زمینی

با توجه به درصد بالای چربی بادام زمینی این محصول در طبقه بندی های انجام شده جزء دانه های روغنی قرار می گیرد و در غالب کشورهای مصرف کننده از بادام زمینی جهت استفاده در تولید و فرآوری به روغن گیاهی بهره می برند.

بطور میانگین حدود نزدیک به 50 درصد حجم بادام زمینی را چربی آن شکل می دهد.

 

با توجه به اینکه مسئولان خرید اجناس این مجموعه در تهیه اقلام خشکباری اصیل ایرانی از حساسیت بالایی برخوردارند به شما این تعهد را می دهیم و در عمل نیز به اثبات آن کوشائیم که محصولات اصیل و ایرانی را به شما و سایر خریداران عزیز عرضه نمائیم تا شما هم جزء مشتریان ثابت مجموعه ما باشید .

برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید بادام زمینی آستانه اصل می توانید با شماره های زیر با ما در تماس باشید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ