آراد برندینگ
خانه / خرید و فروش اینترنتی بادام زمینی / خرید و فروش اینترنتی بادام زمینی آستانه و هزینه رایگان ارسال

خرید و فروش اینترنتی بادام زمینی آستانه و هزینه رایگان ارسال

  • خرید و فروش اینترتی بادام زمینی و مزایای آن:

از طریق خرید و فروش اینترنتی گام بزرگی در کاهش هزینه های نهایی تولید و فروش برداشته ایم و ما برای تحقق این امر هزینه حمل کالا تا مقصد مورد نظر خریدار را پرداخت می کنیم .

 

اگر دقت کرده باشید در روشهای سنتی ، خریداران برای دسترسی به فروشندگان یک کالا یا خدمات می بایست مسافتی را چه کوتاه یا طولانی طی می کردند تا به بازار مقصد خود برسند . درآنجا معمولا اگر خریدار خوش شانس باشد شاید چند فروشنده متمرکز و محلی برای کالای مورد نیاز خود پیدا کند البته محدود .

اینجا تازه ابتدای راه است . آیا کالا یا خدمات مورد نظر خریدار موجود است ؟ اگر موجود است با چه کیفیتی ؟ اگر کیفیت دارد با چه قیمیتی ؟ آیا فروشنده قیمت منصفانه ای اعلام می کند ؟ از این کالا چند مدل یا نوع موجود است ؟ این کالا چند دست چرخیده تا به فروشنده فعلی رسیده است ؟ آیا فروشنده اطلاعات صحیحی از کالا دارد که به خریدار ارائه کند؟ و دهها سئوال دیگر که هر یک را اگر پاسخ نگیریم در پرده ای ازابهام می ماند.!!!!

کشور های امریکایی طبق آمار زیر بیشترین واردات بادام زمینی ارانی را داشته اند که بازرگانان ایرانی و خارجی در آن کشورها معامله بادام را انجام می دهند. با همه ی این اوصاف همچنان کشور های دیگر هم هستند که می توان به آنجا صادر کرد، فقط کافی است که تاجران ایرانی در این کشورها با سرمایه گذاری بر روی بادام سود حاصله را ببرند.

حالا فرض کنید یک کالا را بخواهید در اینترنت جستجو کنید ؟

کافیست با همین گوشی موبایل دم دستتان و با همان امکانات ابتدائی اش در مورد کالای مورد نظرتان از گوگل بپرسید؟

  • نتیجه چیست ؟

فوری اطلاعاتی از فروشندگان و ارائه دهندگان آن کالا ، اطلاعاتی چند بعدی از کالا و اجناس مورد نظرتان . ارائه قیمت به روز ، اگر در مورد اطلاعات شکی داشتید به یک صفحه دیگر بروید و فروشنده ای مطمئن تر بیابید !!!!

ما در بین هزاران فروشنده خشکبار و بادام زمینی می توانیم نظر مثبت شما را با ارائه دقیق اطلاعات مورد نیاز شما تامین کنیم و در پایان اگر رضایتمندی شما را جلب کردیم می توانید آدرس فروشگاه اینترنتی ما را به سایر همکاران و دوستان خود بدهید .

خرید از ما یعنی خرید از کشاورزان و بومیهای منطقه بویژه شهر رشت و آستانه ، مطمئنا تهیه بادام زمینی بطور مستقیم به شما کمک می کند که این کالا را ارزانتر و مناسبتر و مطمئنتر بلحاظ کیفی تهیه نمائید .

اگر خریدار عمده بادام زمینی آستانه اشرفیه هستید و از طریق اینترنت اطلاعات ما را دریافت کردید ما بعنوان جایزه حمل بار خریداری شما را رایگان به مقصد مورد نظرتان می رسانیم و آنرا در قبال کیفیت و همخوانی کل بار با نمونه تضمین می کنیم .

پس همین حالا جهت انجام خرید خود ، تلفن خود را بردارید و با شماره های زیر تماس یگیرید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
آراد برندینگ