آراد برندینگ
خانه / کتیرا / تجارت کتیرا خوراکی در ایران سال 99

تجارت کتیرا خوراکی در ایران سال 99

تجارت کتیرا خوراکی در ایران سال 99 :

خرید و فروش گیاهان داروئی و بویژه تجارت انواع کتیرا خوراکی و کتیرا داروئی و صنعتی در کشور ایران و در سال 99 توانسته است ارزآوری خوبی را بهمراه داشته باشد . ارزآوری کتیرا نسبت به سایر محصولات گیاهی از جایگاه و رنکینگ خوبی برخوردار بوده است و به همین دلیل تاجران و بازرگانان، ازنگاه اقتصادی برای آن اهمیت خاصی قائل هستند.

تجارت کتیرا خوراکی در ایران سال 99
مقاله بنیاد محتوا است

کتیرا صمغ گیاهی است بنام گون که معمولاٌ به صورت روبان های پیچ خورده و ورقه ای مانند از گیاه گون تراوش می‌شود. معمولاً روی گیاه را تیغ می زنند تا شیره گیاه خارج شود. گیاه گون معمولا در بسیاری از مناطق ایران می روید ، مراتع زیادی دارای این نوع گیاه می باشد.

برای شروع تجارت کتیرا خوراکی در ایران سال 99 و کتیرا داروئی و همچنین انواع کتیرا در ایران در سال 99 می توانید با بازرگانی سان رایز و مشاورین فروش آن بویژه آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .

کتیرا کاربردهای بسیاری دارداز جمله : از کتیرا برای تهیه ژل جهت تقویت ریشه مو ، حالت دادن مو و رفع مو خوره استفاده می شود. برای تهیه ژل کتیرا  مو از کتیرا کافی است مقدار ۵ گرم از آن را کوبیده یا آسیاب کنید. سپس حدود یک لیوان آب جوشیده که ولرم شده باشد را به آن بیفزائید و خوب هم بزنید تا کاملاً حل شود.

آنگاه آن را برای چند ساعت به حال خود رها کنید تا فرصت بیابد به اندازه کافی آب جذب کند. بعد از گذشت این مدت ژل کتیرای شما آماده است و می توانید آن را مورد استفاده قرار دهید.

بهتر است ژل کتیرای خود را پس از تهیه در ظروف سربسته و در یخچال نگه داری کنید. چون ژل کتیرا در محیط باز می تواند خراب شود. همچنین می توانید با کتیرا برای خود یک شامپو نرم کننده خوب درست کنید. می توانید به میزان یک پنچمِ آبی که به کتیرا میزنید شامپو هم به کتیرا بیفزائید و موی خود را از این به بعد با آن بشوئید.

این شامپوی کتیرایی برای موهای خشک، چرب و معمولی بسیار مناسب است. اگر موهای خیلی چربی دارید می توانید حدود دو قاشق مربا خوری سدر هم به شامپوی کتیرایی خود بفزائید.

شما میتوانید برای تجارت کتیرا خوراکی در ایران سال 99 و انواع کتیرا از جمله کتیرا داروئی و کتیرا صنعتی با ما در تماس باشید.

کتیرا به علت خاصیت صمغی بودن  و چسبندگی که دارد می تواند روی سطح معده پوششی ایجاد نموده و آن را از تماس اسید محافظت کند. می توانید ۱ گرم از آن را با یک لیوان آب جوشی که ولرم شده حل کنید و میل کنید.

کتیرا  و زیبائی :

برای چاق شدن صورت دو لیوان شیر را گرم کنید سپس پنج گرم پودر کتیرا و دو قاشق مربا خوری عسل را به آن اضافه کنید مخلوط کنید تا مخلوط یکنواختی به دست آید. بیست و یک روز، قبل و بعد از ظهر این مخلوط را میل کنید تا به پر شدن صورتتان کمک کند.

تجارت کتیرا خوراکی در ایران سال 99
مقاله بنیاد محتوا است

در بازرگانی سان رایز تجارت انواع کتیرا خوراکی ، کتیرا داروئی و کتیرا صنعتی ضمن دسته بندی و سورت ، ارائه مناسب و نمره بندی انواع کتیرا نیز انجام می شود و شما برای اطلاع از قیمت انواع کتیرا و خرید و فروش کتیرا می توانید با مدیر فروش مجموعه ما در تماس باشید .

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عمده انواع کتیرا اصفهان

خرید و فروش عمده انواع کتیرا اصفهان خرید و فروش عمده انواع کتیرا اصفهان رویشگاه …

آراد برندینگ